נסיעה באוטובוס בקורונה – המדריך שישמור על בריאותכם

מרץ 2020 היה החודש בו החיים של כולנו די השתנו מקצה לקצה.

מקומות עבודה רבים נסגרו, אירועי שמחה בוטלו וגם השמיים נסגרו ברגע אחד.

אבל הטבע האנושי מצליח להתרגל לכל שינוי וכולנו התחלנו לחיות לצד מגפת הקורונה שפקדה אותנו.

גם אנחנו חברת הסעות מיניבוס MINI – BUS הבנו שבידנו האחראיות לספק לכל נוסע את התנאים המחמירים ביותר בתקופה זו. חברתנו עושה את מירב המאמצים כדי לשמור על ההנחיות וגם על שגרת החיים כמה שרק אפשר.

לא מעט אנשים שואלים אותנו שאלות בהקשר לאופי הנסיעה בתקופה זו.

להלן מדריך שלם שיענה על כל שאלה או חשש שלכם וירגיע אתכם שנסיעה באמצעות BusTours בעידן קורונה הינה בטוחה ואמינה.

כמה אנשים מותר לאכלס באוטובוס בזמן הקורונה?

תקופת הקורונה מאתגרת את כולנו בהנחיות ובכללי מציאות חדשים.

בתחיךת המגיפה לחודש מרץ 21 (שנה מפרוץ המגפה) כשרובינו כבר מחוסנים, עדיין אנו מתבקשים לשמור על כלל ההנחיות.

על כן – התפוסה המותרת לנוסעים בזמן ששוכרים אוטובוס היא עד 53 נוסעים בלבד.

זאת כשבימים רגילים מותר רק 60. בנוסף, אוטובוס שמכיל 53 מושבים לנוסעים, יורשה להסיע רק 46 נוסעים.

כעת נכון לחודש דצמבר 2022 אין הגבלות על מספר הנוסעים באוטובוס.

כמה נוסעים מותר לנסוע בקורונה באוטובוס אגד?

באוטובוס של

כמה אנשים מותר לאכלס במיניבוס?

כאמור, בהתאם לנתונים שמעודכנים ליום זה – מיניבוס שיש בו 35 מושבים ניתן להכניס בו רק 28 נוסעים ואילו במיניבוס שיש בו 20 מושבים, ניתן יהיה להכניס בו רק 16 נוסעים. כל מה שקשור בשמירת מרחק והמרווח בין מושב למושב הינו בהתאם למה שהחוק קובע, מה שימנע בסופו של דבר שרשרת הדבקה וידאג לבריאותם של הנוסעים.כמה

אנשים מותר באוטובוס קורונה?

מה השוני בין הסעה מחברה פרטית לתחבורה ציבורית בזמן קורונה?

גם היום לאחר שנה מפרוץ המגפה, נוסעים רבים יעדיפו את התחבורה הפרטית על פני הציבורית והסיבה העיקרית היא שהסעה פרטית תכיל אוכלוסייה שהיא מוכרת לנוסעים וגם אם לא, לא תהיה תחלופה כמעט של אנשים שיורדים ועולים מדי כמה רגעים. בעוד שבתחבורה ציבורית התחלופה של האנשים הינה רבה והצפיפות גבוהה יותר וכל נוסע נחשף להרבה יותר אנשים בזמן קצר, מה שיכול להגדיל את סיכויי ההדבקה. חברתנו "BusTours" מתייחסת במלוא הרצינות לכל עניין הבטיחות והבריאות של הנוסעים ושל הנהגים, והיא תעניק לכם את האפשרות ליהנות מנסיעה בטיחותית, שעומדת בכל ההנחיות בהתאם לחוק.

האם קיימת חובה לעטות מסכה בנסיעה?

התשובה היא חד משמעית – כן! כל מי שעולה להסעה מחויב לעטות מסכה כל זמן הנסיעה ולהבטיח את בטיחותם של כל הסובבים אותו וגם את שלו. חשוב להבין, כי אם אחד הנוסעים לא מרגיש בטוב, מגלה סימנים של חום ושיעול, הוא לא יכול יהיה לעלות להסעה, כמו כן, יש בקשה מכלל הנוסעים לגלות אחריות אישית ולדווח בכל מקרה אם יש למשהו תסמינים בטרם עלו להסעה וגם לאחר שירדו. מעבר לשמירה על בריאות הנוסעים יש חשיבות גם לשמור על בריאותם של הנהגים. בכל הנוגע לאנשים שיש להם פטור ממסכה, עליהם להציג תעודה שמעידה על כך.

חיטוי כל חללי האוטובוסים

כפי שהזכרנו לעיל, אנו חיים מציאות חדשה לגמרי שיש להסתגל אליה. קורונה היא למעשה נגיף שעובר באוויר על ידי רסס והפרשות שיוצאות מהגוף. בזמן שהנגיף מתפזר באוויר הוא נותר על משטחים נגועים ומכאן ההדבקה תפעל לבד. כידוע, נגיף הקורונה הוא מדבק ביותר, לא רק ששוהים ליד אדם מאומת אלא גם אם הוא הלך, ניתן להידבק מהחלל בו שהה מעל רבע שעה. לכן הסכנה להדבקה נמצאת גם במשטחים נגועים שחייבים לחטא אותם בכל האמצעים המתאימים, ומכאן חשיבות החיטוי היסודי בכל הסעה וכלי תחבורה.

חברת טיולי BusTours דואגת סביב השעון לכל רווחתם של הנוסעים ושומרת על בריאותם. החברה מחזיקה בסטנדרט גבוה בכל הנוגע לחיטוי יסודי של חללי ההסעות, הן לפני שהיא מעלה נוסעים וגם לאחר שאחרון הנוסעים ירד. כל זאת על מנת להבטיח את בריאותו השלמה של כל נוסע או עובד.

למה מומלץ לבחור רק בחברת הסעות אמינה?

חשוב לבחור בחברת הסעות מהימנה בכל זמן ולרבות בעידן קורונה וזה מכמה וכמה סיבות. בזמן שמזמינים חברת הסעות לכל הקרובים שלנו, רצוי לנו לשמור על הבטיחות שלהם לפני הכל. חברת הסעות אמינה תבטיח צוות נהגים מקצועי ואחראי שבקיא בכל הדרכים ושיבטיח עמידה בכל לוח זמנים שנקבע מראש. כמו כן, החברה תעניק רק רכבים שעברו ניקוי יסודי, רכבים שמתוחזקים היטב ויש להם את כל האבזור הנדרש, מה שיספק לכל נוסע חווית נסיעה בטיחותית ונעימה במיוחד. עוד יתרון שתוכלו ליהנות ממנו בחברת טיולי BusTours, שלא כמו בתקופה רגילה, חברת נסיעות אמינה תאפשר ביטול נסיעה שש שעות לפני הנסיעה בלי שתאלצו לשם על הנסיעה.

למה מומלץ לבחור הסעה ב-BusTours?

חברת ההסעות טיולי הנסיעה היא החברה המובילה ביותר בארץ בכל תחום ההסעות. החברה חובקת צי רכבים מרשים במיוחד שכולל אוטובוסים, מידיבוסים, מיניבוסים,  מוניות גדולות, וואנים ועד לרכבי הסעות VIP. החברה כל הזמן עם יד על הדופק בכל הנוגע לבטיחות נוסעיה ומקפידה על טיפול שוטף ומחמיר בכל רכביה. יתרה מכך, החברה מעסיקה רק צוות נהגים שהוא מנוסה, אדיב ואחראי, כל נהג מתמצא בכל הדרכים בארצנו הקטנה, זאת כדי להבטיח את הנסיעה הבטוחה והאמינה ביותר שעומדת בכל לוח זמנים.

ביטול הזמנה בזמן קורונה

בחברה שלנו "BusTours" אנו רגישים למורכבות של שינויים תכופים ולא צפויים מפאת המצב הלא רגיל ועל כן, הגענו למסקנה שיש לקבוע מדיניות ביטול הסעה שונה מתקופה רגילה. בהתאם לזאת, ביטול הזמנה בתקופת הקורונה היא לכל הפחות עד 6 שעות בלבד לפני הנסיעה.

נסיעה בטוחה גם בתקופה לא שגרתית

תקופת הקורונה הינה כאמור תקופה מאוד מיוחדת שמאלצת את כולנו להכיר במציאות חדשה ולנהוג לפיה.  רק חברת הסעות אמינה תוכל להבטיח לכל נוסע את השקט והתחושה שהוא נמצא בידיים אמינות שעומדות בכל ההנחיות הבריאותיות, גם בכל הנוגע לחיטוי הרכבים וגם בנוגע לאכלוס חללי האוטובוס וכן בצוות נהגים הגון ומסור. מחפשים הסעה לאירוע או טיול? אתם נמצאים בדיוק במקום הנכון! BusTours ישמחו להעניק לכם חווית נסיעה בטוחה ומהנה לכל יעד שתבחרו. לפרטים נוספים צרו קשר כבר עכשיו ב- 073-3745511 וצוות החברה ישמח לענות על כל שאלה שלכם ולקבוע מועד מתאים להסעה.

כתיבת תגובה

גלילה למעלה