קבלו הצעת מחיר

  מיניבוס 12 מקומות

  הסעות ל 12 איש

  מיניבוס 12 מקומות הינו רכב המכונה לעיתים גם ואן , אשר משמש לשינוע נוסעין ממקום למקום. אצלנו בחברת הסעות מיניבוס MINI-BUS תקבלו מיניבוס 12 מקומות מפואר ואיכותי.

  תנו לנו לקחת אתכם בדמיון לסיטואציה שאנחנו בטוחים כי חוויתם אותה לא אחת. סיטואציה בה אתם מוצאים את עצמכם מתחלקים לרכבים בדרך להופעה, מסיבה, טיול בצפון או כל דבר, אתם מגלים כמובן שלאף אחד אין רכב גדול מספיק כדי לקחת את כולם וכך אתם מתחלקים לקבוצות. כל קבוצה מאין 'חווה' את האירוע בפני עצמה, כאשר אובד קשר עם הקבוצה כולה.

  יתרון הסעות מיניבוס 12 מקומות

  הסעה ל 12 איש

  הסעות ל- 12 אנשים הן הסעות המאפשרות לכם לתת לכולם לנסוע יחד.

  היתרון הגדול כמובן של רכב מהסוג הזה הוא שהוא מאפשר לכם לא לשלם מחיר מלא על הסעה, כמו שהייתם עושים אם היה מדובר באוטובוס וכן הלאה, אלא זה נותן לכם את הכלים להגיע לאן שאתם רוצים.

  רק שכאן אתם נוסעים כולם ביחד.

  הסעה ל12 נוסעים

  הסעה לשנים עשר נוסעים מתאימה כמובן לקבוצה קטנה, כזו העולה על חמישה, שישה מקומות אבל לא עולה על שנים עשר.

  מתי נחריג את הכלל הזה? כאשר מדובר על קבוצה המונה שנים עשר אנשים ונגלה כי הם נוסעים למקום רחוק ויש להם בשל כך כבודה רבה.

  כאשר יש הרבה ציוד, לא משנה כרגע הסיבה, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מצתופפים באופן בו זה יהיה ממש חבל. לכן, ההמלצה היא במקרה הזה דווקא לא ללכת על האופציה הקטנה יותר גם אם על פניו יש לכם את היכולת לכך.

  בנוסף, אנחנו ממליצים על השירות הזה במיוחד עבור אלו המתכננים טיול או פגישה בנקודה בה רק תחבורה ציבורית יכולה לחנות בבטחה. תגלו מהר מאוד כי באופן הזה אתם מאפשרים לעצמכם להגיע הכי קרוב שאפשר תוך שאתם שוכרים את המינימום שאפשר.

  מיניבוס ל12 נוסעים

  זה כלי הרכב בו אנחנו משתמשים. יש כאלו שיקראו לו הסעה יש כאלו שיקראו לו מיניבוס. אמנם מי שיכול לנהוג על רכב כזה הוא רק מי שקיבל אישור לכך, אבל אין בזה משום דבר שעליו להטריד את מנוחתכם כלל ועיקר.

  מיניבוס 12 מקומות בזול

  היתרון כמובן של הסעה מהסוג הזה היא האפשרות שלכם הגיע לכל מקום תוך שאתם משלמים את המינימום הנדרש. מלבד זאת, אנחנו יכולים לאפשר לכם ליהנות משירות מעולה במחירים נמוכים מתוך תפיסת העולם שלנו האומרת כי כל אחד יכול ליהנות משירות נהדר במחירים נמוכים, זאת משום ההיכרות שלנו עם הוצאות המשפחה הישראלית שלא תמיד עושות עימה חסד.

  הסעה ל12 נוסעים מחיר

  המחיר משתנה מפעם לפעם בכפוף למרחק אליו אתם נוסעים, באיזו שעה מדובר וכן הלאה. לכן, אנחנו יכולים לתת לכם לפנות עכשיו אל נציגי השירות שלנו. אנחנו נשמח אם תשתפו אותנו בכל הפרטים הרלוונטיים על מנת שנצליח ביחד לספק לכם את השירות הטוב ביותר שאנחנו יכולים לתת לכל אחד ואחת. 

  מחירון הסעה במיניבוס 12 מקומות

  סוג הסעה

  מחיר

  מידע נוסף

  מיניבוס 12 מקומות לטיול

  1200 – 1800 ₪

  תלוי במסלול

  הסעה 12 איש לחתונה לחתונה

  1280-2200 ₪

  מיניבוס 12 מקומות נוח ומפנק

  השכרת מיניבוס 12 נוסעים לחרמון

  החל מ 1800 ₪

  המחיר לא כולל כניסה

  הזמנת מיניבוס 12 איש לאירוע

  800-1800 ₪

  מחיר להלוך ושוב

  שאלות נפוצות

  Scroll to Top