שירותי הסעות ברכב מונגש לנכים

אתם מתעניינים אודות שירותי הסעה לאירועים או טיולים? אנחנו ב-bus tours מזמינים אתכם לעלות על אחד מרכבי ההסעה שלנו, להתרווח, להישען לאחור וליהנות מהנסיעה! כמארגני הנסיעה, הרי שחשוב לכם להבטיח כמה דברים:

  • רכב הסעות בטיחותי, נוח ומרווח המתאים למספר הנוסעים
  • נהג אחראי ומנוסה שיסיע אתכם בבטחה לנקודת היעד, ויחזיר אתכם ממנה בשלום
  • התחייבות של החברה לפעול בהתאם להנחיות התו הסגול

כל הבדיקות האלו חיוניות והכרחיות במעמד בחירת רכב וחברת הסעות. עם זאת, אל תשכחו לבדוק עוד דבר נוסף: האם לאחד מהנוסעים שלכם ישנם צרכים ייחודיים שיש להתחשב בהם? אנחנו שואפים להעניק חווית נסיעה מושלמת לכל אחד מהנוסעים שלנו, ועל כן שמחים להציע לכם הסעות גם עם רכב מונגש לנכים.

אוטובוס מונגש לנכים.

המאפיינים הבולטים של רכב מונגש לנכים

בחברתנו אנו מציעים שירותי הסעה במספר רב של רכבים, לרבות אוטובוסים, מידיבוסים, מיניבוסים ומוניות גדולות. אנו שמחים לחלוק אתכם את המאפיינים הבולטים של רכבי הסעות אלו:

  • הרכבים המונגשים גדולים ומרווחים יותר, כך שהנוסעים הנכים יוכלו להתנייד בכיסאותיהם בקלות
  • דלת הרכבים המונגשים רחבה יותר מבדר"כ, כך שהעלייה והירידה תהיה פשוטה
  • ברכבים מותקנת מעלית שמאפשרת עלייה נוחה וקלה לרכב, כמו גם ירידה ממנו
  • חגורות הבטיחות מותאמות באורכן לכיסאות הגלגלים. המוטיבציה: להבטיח כי כל אחד מהנוסעים הנכים יוכל לחגור וליהנות מנסיעה בטוחה 

"אנחנו קבוצה של 12 נוסעים ורק נוסע אחד נכה. יש צורך ברכב מונגש?"

זו שאלה מצוינת ואנו שמחים להשיב עליה. התשובה לשאלה זו פשוטה למדי: בעוד נוסע שאינו נכה יוכל ליהנות מנסיעה ברכב מונגש, נוסע נכה לא יוכל ליהנות מנסיעה ברכב שאינו מונגש. לעתים, הוא אף לא יצליח לעלות לרכב (במידה והוא מתנייד בכיסא גלגלים). ולכן, מספיק נוסע אחד המוגדר נכה, בכדי לבחור ברכב הסעות מונגש. חשוב להדגיש: נסיעה ברכב מונגש נוחה, מרווחת וחווייתית ממש כמו רכבי ההסעות "הרגילים".

חובתנו וחובתכם המוסרית – רכב מתאים לנוסעים הנכים

המטרה של השירות שאנו מציעים – שירותי הסעות, היא להקל על נוסעינו. בעת שישנו נוסע נכה שלא מקבל מענה ראוי בדמות רכב מונגש לנכים, הרי שלא רק שלא מקלים עליו, אלא מקשים עליו. ולכן, אנו מעודדים אתכם לשתף אותנו בהרכב הנוסעים המלא, ולציין בפנינו את צרכיהם של כל אחד מהנוסעים שלכם. מניסיוננו, לא תצטרכו לשאול כל אחד מהנוסעים האם יש לו מוגבלות פיסית מסוימת, אלא שאלו הסובלים ממנה אחראים בכדי ליידע אתכם ולבקש מכם להיערך בהתאם.

מדובר אמנם "רק" על הסעה, אך אפיון הנסיעה והצורך שנבצע מולכם, יאפשר לנו לחברת באס טורס להעניק לכם שירות טוב ומותאם אליכם אישית! כל אחד מהנוסעים ראוי לנסיעה נעימה, חווייתית, נוחה ובעיקר – בטוחה. לפרטים נוספים אודות הסעות עם רכב מונגש לנכים, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 073-3745511

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה