ירושלים ואתם – על שירותי הסעות לכותל!

הכותל המערבי בעיר הבירה ירושלים, נחשב לאחד האתרים המתויירים ביותר בישראל. בכל ימות השנה, רבים מגיעים אל ירושלים – מישראל ומחוצה לה, ומבקשים לבקר באתרים ההיסטוריים, לראות, לגעת ולהרגיש קדושה ולמלא את רוחם. אנחנו ב-bus torus, שמחים להציע לכם שירות הסעות לכותל! ברשותנו צי רכבים – מאוטובוסים, דרך מיניבוסים ועד מוניות גדולות, לבחירתכם. 

הסעות בירושלים

עבור אילו אירועים כדאי לשכור שירות הסעות לירושלים?

  • סיור סליחות בכותל 
  • טיולים יומיים לקבוצות / אירועי חברה וגיבוש
  • ימי הולדת לגדולים ולקטנים
  • אירועי בר ובת מצווה בכותל
  • מסיבות רווקים ורווקות ועוד…

איך ניתן להסביר את הביקוש הגבוה לשירות הסעות לכותל?

רבים סבורים כי שירותי ההסעות רלוונטיים אך ורק לאנשים ללא רישיון נהיגה, או לאלו שאין ברשותם רכב פרטי. בפועל, גם אנשים עם רישיון ועם רכב צמוד, בוחרים בשירות של הסעות לכותל. האם זה מפתיע? האמת היא שלא ממש, וכך ניתן להסביר את הביקוש הגבוה לשירותי ההסעות:

  • הביקור בכותל כחוויה רוחנית – אנשים המגיעים לכותל בירושלים, מבקשים לעבור חוויה רוחנית עמוקה, מעצימה ומשחררת. החוויה הזו מותנית בהתכנסות פנימית, ריכוז, שלווה ו"הנמכת רעשים", ומסיבה זו בוחרים רבים שלא להטריד עצמם ביום זה בנהיגה.
  • הפקקים בירושלים – ירושלים היא לא רק אחת מהערים המתוירות בישראל, אלא גם אחת הערים הצפופות. הנהיגה בתוך העיר, קל וחומר שבאזור העיר העתיקה ובמועדים מיוחדים, רחוקה מלהיות מהנה ונוחה. לשמחתכם, תוכלו לחסוך מעצמכם את הטרחה ונטל הנהיגה עם שירות ההסעות.
  • אפשרו לעצמכם ליהנות מהדרך – הנסיעה אל ירושלים ובתוך ירושלים מרתקת, מרהיבה ומרגשת! במידה ותנהגו אל העיר, לא תהיה לכם האפשרות לשטוף את העיניים בנופיה המרהיבים, שכן מבטכם יהיה תמיד על הכביש. עם שירות הסעות לירושלים, מובטחת לכם נסיעה חווייתית וממלאת! 

"אז למה לא תחבורה ציבורית בעצם?"

שירות ההסעות לכותל מותאם אליכם אישית! אתם קובעים את שעת היציאה, שעת החזרה ומסלול הטיול. כמו כן, באפשרותכם לבקש כי הנהג יישאר צמוד אליכם, וכך יסיע אתכם מאתר אחד לאחר. עם תחבורה ציבורית לעומת זאת, עליכם להתאים עצמכם לשעות הקווים הקבועות ולמסלול הנסיעה המוגדר.

"מהו רכב ההסעות המומלץ ביותר עבור נסיעה לירושלים?"

זו שאלה שאנו נשאלים לא מעט, ולא במקרה. ירושלים ידועה בצפיפותה ובפקקי התנועה שבה, כך שישנו חשש שנסיעה לירושלים עם אוטובוס לדוגמא, תהיה מעט מסורבלת. ראשית, חשוב לנו להדגיש: הנהגים שלנו מיומנים ומנוסים, ויודעים להתמודד עם כל אתגרי הדרך, תוך שמירה על חווית הנסיעה שלכם. באשר לרכב "מומלץ", הרי שאין באמת רכב שכזה, שכן לכל נסיעה מתאים רכב אחר בהתאם למספר הנוסעים. 

אנו נאפיין את נסיעתכם בצורה יסודית, ונעניק חשיבות לכל פרמטר – ממטרת הנסיעה, דרך מסלול הטיול הצפוי לכם בירושלים ועד התקציב העומד לרשותכם. לפרטים נוספים אודות הסעות לכותל, אתם מוזמנים לפנות אלינו חברת באס טורס בחיוג למספר – 073-3745511 או בפנייה במייל לכתובת sales@rentabus.co.il.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה