השכרת מיניבוס

השכרת מיניבוס
היום תוכלו למצוא שירותי השכרת מיניבוס עבור כל מטרה שלכם – הסעות לטיולים, הסעה לאירועים, תערוכות וכנסים, הסעה לנתב"ג, להופעות או עבור מסיבות רווקים או רווקות. רק חברת הסעות מקצועית כמו bus tours באס טורס תוכל לספק לכם את המיניבוס האטרקטיבי במיוחד שיענה על כל צורך שלכם. גמבורג הסעות מעסיקים נהגי מיניבוס מנוסים ואחראים, כמו כן, כל הרכבים משודרגים ומתוחזקים והמחירים הכי הוגנים שתוכלו לקבל – אז למה אתם מחכים?
השכרת מיניבוס מחיר
כמו בכל ענף, יש מספר פרמטרים שישפיעו על המחיר של השכרת מיניבוס כגון – העונה בה תבקשו לנסוע, הקילומטר, היעד, סוג הרכב וכולי. להלן דוג' לטווחי המחירים עבור שירות השכרת מיניבוס ברחבי הארץ –
השכרת מיניבוס לטבריה / או אזור ים המלח, כשהמחיר המדויק יינתן בהתאם לנקודת היציאה, אך טווח המחיר לקבוצה של עד 15 איש, יהיה עד 2500 ₪.
הסעה לחרמון תהייה גם היא תלויה בנקודת היציאה, כשהמחיר ינוע בין 2000 ₪ ל3500 ₪.
עלות ההשכרה של מיניבוס שיתלווה אליכם ליום שלם בכל היעדים שתרצו ינוע בין 1,500 – 2,500 ₪.
השכרת מיניבוס בזול
כדי להשיג מחיר מוזל למיניבוס יש ליצור קשר עם החברה המשכירה ולשאול לגבי התנאים. יש כאמור מספר פרמטרים שיכולים להוזיל את הנסיעות ביניהם, שעת הנסיעה, העונה בה אתם נוסעים, היעד ועוד. גם אם תהיו מעוניינים להזמין השכרת מיניבוס ליום שלם או לכמה ימים, תמיד תוכלו לקבל הטבות משתלמות שיתאימו לתקציב שלכם. אולם את כל זה יש לברר מבעוד מועד כדי שתוכלו ליהנות באמת ממחירים מוזלים ומנסיעה בטוחה ומהנה.
הסעות מיניבוסים
הסיבה העיקרית להעדיף השכרה של מיניבוס על פני כל רכב אחר יהיה כשבאמת אין צורך ברכב גדול ויחד עם זאת לא ניתן יהיה לנסוע רק עם הרכב פרטי מפאת חוסר במושבים. מיניבוס מכיל בדרך כלל עד 25 מקומות ישיבה, מה שמעניק לכל הנוסעים חלל מרווח ועם זאת אינטימי ונעים. מיניבוס יתאים מאוד לקבוצה שנוסעת לחתונה או לכל אירוע שמח אחר, אולם שלל היתרונות שלו יאפשרו שימוש גם לכל מטרה אחרת. להלן כל יתרונותיו של מיניבוס –
מאפשר אווירה אינטימית ומרווחת במקביל.
חסכוני מאחר שהוא חוסך נסיעה ברכב פרטי, חיפוש ותשלום על חנייה.
מאפשר לכל הנוסעים לנוח לכל אורך הנסיעה, ליהנות מזמן איכות יחד וגיבוש קבוצתי.
עמידה בלוח זמנים.
כמה מקומות יש במיניבוס?
מיניבוס יכיל לרוב 25 מקומות ישיבה, אולם אפשר גם להשכיר רכב מיניבוס קטן יותר שמיועד לקבוצה קטנה כמו צוות שחקני תיאטרון שנוסעים להציג באחת הערים ברחבי הארץ. השכרה של מיניבוס שמיועד למספר מצומצם של אנשים תחסוך את כל הדאגות שקשורות לנסיעה והגעה, מאחר שלא תאלצו לעשות דבר מלבד לעלות למיניבוס ולהתרווח על המושב המרופד שלכם עד להגעה הבטוחה שלכם ליעד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה