מונית גדולה

נסיעה במונית תמיד תזכיר לנו נסיעה שלנו לבד ברחובות העיר. נסיעה שהיא לרוב קצרה שאורכת עד עשרים דקות לכל היותר, כשהמטרה שלה היא נסיעה למקום בילוי, לחבר או בזמנים שהסתיימו להם השירותים של תחבורה ציבורית כמו שעת ערב מאוחרת, ערבי חג וכולי. לא פעם נרצה להשכיר עבור נסיעה מעט יותר רחוקה, רכב זהה שיעניק לנו את אותה חווית נסיעה אינטימית שמאפיינת את המוניות הרגילות, אולם עם זאת הוא יצליח להכיל כמות של מעל לארבעה נוסעים – את זה ניתן להשיג היום באמצעות מונית גדולה.

מה זה מונית גדולה?

מונית גדולה היא רכב שמכיל בין 6 – 5 מושבים ויותר. יש גם מונית גדולה שיכול להכיל גם 20 נוסעים. מוניות אלה מעניקות לא מעט פתרונות למנעד של מצבים בהם יש צורך להסיע כמות מצומצמת של נוסעים ממקום למקום. כך שבמידה ומדובר בכמות של עשרה עד עשרים נוסעים נכון יהיה להשכיר מונית גדולה.

כמה מקומות יש במונית גדולה?

כפי שנכתב לעיל מדובר במספר של עד 20 מושבים מעבר לזה כבר מדובר בכלי רכב גדול יותר, כמו הסעות מיניבוס או השכרת מידיבוס. היתרון במונית גדולה שהיא מעניקה את התנאים שיש ברכב אינטימי ועם זאת מדובר בחוויית נסיעה מפנקת ומרווחת.

מונית גדולה

מונית גדולה לשדה התעופה

אין המלצה טובה יותר מנסיעה לנתב"ג באמצעות מונית גדולה. היום יש מגוון של מוניות שמספקות שירות נסיעה לנמל התעופה. תוכלו למצוא במוניות גדולות תא מטען מרווח שמסוגל להכיל כמות מכובדת של מזוודות וציוד. המונית עצמה מאובזרת במערכת מולטימדיה אישית וכל הכיסאות מרופדים ומתכווננים עבור נסיעה של כמה שעות. יכולות התמרון של מונית גדולה בכביש הינם גבוהים הרבה יותר מכל אוטובוס גדול, היא מגיעה בזמן הנדרש לנמל התעופה וכך מאפשרת לכל נוסע לא לאחר לאולם הנסיעות. המונית תמתין לכם מחוץ לבית או למשרד ותסיע אתכם ישירות לנמל כשאתם מוזמנים לעסוק בסידורים אחרונים וכן לחסוך בעלויות של נסיעה וחניון בנמל. כמו כן, בתיאום מראש, המונית תוכל לאסוף אתכם בחזרה מן השדה ישירות לביתכם.

מוניות גדולות

כדי לדעת אם נכון לנו לבחור במונית גדולה או ברכב הסעות אחר, ישנם מספר פרמטרים שיוכלו לעזור לנו בבחירה. הפרמטר הראשון הינו כמות הנוסעים, היה ומספר הנוסעים הינו תואם למונית, אז יהיה נכון לשכור שירות זה ולא לעשות שימוש בשירות אחר, פחות אפקטיבי ואיכותי. הפרמטר השני, יהיה בהתאם לאופי השירות שנחפש. אם מדובר באירוע שמתרחש בשעות הערב, ישתלם לנו הרבה יותר לעשות שימוש בהשכרת מונית גדולה, מאשר להתחיל לחפש תחבורה ציבורית בשעה זו, שלא תמיד תהיה זמינה, מה שיכול להשפיע על זמני השהות שלנו באירוע ולאלץ אותנו להגיע מוקדם ולחזור מוקדם וכן הלאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה