למה אנחנו

אודות חברת

חברתנו "" נוסדה כבר בשנת 2000 ונחשבת לאחת מחברות ההסעות המבוקשות והגדולות בישראל. חברתנו מספקת את כל שירותי ההסעות תחת קורת גג אחת ומגיעה לכל יעד ויעד בארץ. אנו פועלים מטעם משרד התחבורה ומעסיקים קצין בטיחות בתעבורה, שדואג מדי תקופה לוודא את תקינות כל צי הרכבים שלנו ואף את השירות של צוות הנהגים.

מציבה לעצמה מדי שנה סטנדרטים גבוהים של איכות, בטיחות ושירות אדיב. החברה מעניקה מענה לתחבורה מכל סוג עבור מוסדות חינוך, חברות, מפעלים, תנועות נוער, עיריות, מועצות מקומיות, אגודות ספורט ועוד. מערכת הניהול של החברה הוכשרה בכל הנהלים וההנחיות ועומדת בתקנים ISO 9001 בחברה מס' חטיבות כשכל חטיבה מתמקדת בתחום הסעה ספציפי וזאת כדי לספק שירותי הסעה אפקטיביים למנעד רחב של לקוחות ולאין ספור יעדים. במאמר זה נרחיב אודות השירותים שאנו מציעים לכלל לקוחותינו בכל רחבי הארץ.

חטיבת הסעות וקו קבוע ויומי – החברה מתמחה בהסעה קבועה באמצעות אוטובוסים, מיניבוסים או טרנזיטים נוחים וממוזגים שאוספים את הנוסעים עד לבתי ספר, לחברות, למפעלים, תנועות נוער ומשיבים אותם בתום כל פעילות.

חטיבת סיורים וטיולים – מספקת שירותי הסעה ותחבורה באוטובוסים, מיניבוסים וסוגי טרנזיט חדשניים ומהודרים לכל סוג של טיול או סיור ברחבי הארץ עבור בתי ספר, עובדים וכן למשפחות. בנוסף, חטיבה זו אחראית על כל ארגון הטיול כגון: השכרה של מאבטחים, חובשים, כניסה לאתרים ומוקדי אטרקציות, ארוחות במסעדות כשהכל כלול במחיר הגון ומשתלם.

חטיבת הסעות עבור תנועות נוער – חברתנו מספקת גם שירותי הסעה גם בטווח התראה קצר לכל תנועת נוער שמעוניינת לצאת לטיול ברחבי הארץ. אנו מנוסים בתחום חטיבה זאת ועובדים מזה שנים מול תנועת נוער כמו הנוער העובד, בני עקיבא והצופים. כל כלי הרכב המוצעים עבורם הינם עומדים בכל התקנים בהתאם לדרישות של משרד החינוך.

חטיבת טיולים ליחידים – חברתנו מספקת גם אופציות לטיולי יום עבור אנשים פרטיים שמעוניינים להגיע למגוון אתרים ברחבי הארץ כגון: אתר החרמון, למוזיאון ישראל בירושלים, לטיול במדבר, לכינרת, לעכו, חיפה, מיני ישראל, תל אביב – יפו וכולי.

חטיבת הסעות לאירועים – חברתנו מעניקה גם פתרון מושלם של שירות הסעה לאירועים כמו בר/בת מצווה, חתונות, ימי עיון, כנסים, ימי גיבוש וכדומה. שירות הסעות שאוסף את האורחים מנקודת מפגש ומשיב אותם חזרה בתום האירוע.

חטיבת הסעות לנתב"ג – חברתנו מתמחה בשירותי הסעה לכיוון שדה התעופה בן גוריון וגם חזור. השירות הינו 24/7 ומיועד לכל אדם שזקוק להגיע לנמל התעופה בכל שעה במהלך היממה. גם בשובו של הנוסע לנמל התעופה, רכב מטעם החברה ימתין עד הנחיתה ויסיע אותו חזרה לביתו בבטחה ובנוחות. השירות יתבצע על ידי אוטובוס, מיניבוס, טרנזיט או רכב V.I.P. – בהתאם לכמות הנוסעים והמזוודות.

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 073-3745511
או במייל sales@mini-bus.co.il

גלילה למעלה