השכרת מידיבוס

מידיבוס נותן מענה לכמות נוסעים של 20 עד 40 איש, כשהוא מחזיק בכל היתרונות שיש באוטובוס מבחינת חלל מרווח ותא מטען גדול, כשההבדל יבוא לידי ביטוי בעיקר בעלות – מחיר השכרה של מידיבוס יהיה נמוך יותר אוטובוס להשכרה, כך שהוא מספק מענה אידיאלי לקבוצות בינוניות שצריכות רכב הסעות גדול יותר ממיניבוס ומצומצם יותר מאוטובוס. השכרת מידיבוס מתאימה למוסדות חינוך, לתיירים ולכל קבוצה שתרה אחר רכב שיסיע אותה ליעדה ובד בבד יספק את כל התנאים שמאפשרים לכל הנוסעים להרגיש מגובשים ובטוחים.

מחיר השכרת מידיבוס

כמו בכל השכרה של רכב הסעות, מחיר השכרת מידיבוס יקבע בהתאם לכל צורך של הלקוח, כשיש מספר פרמטרים שמשפיעים על המחיר כמו – כמות הנוסעים, יעד וקילומטר (מרחק הנסיעה), שעות היום (לילה או יום), עונת נסיעה וכולי. טווח המחירים יכול לנוע בין 500 ₪ ל – 3000 ₪ בהנחה שמדובר בנסיעה שהיא ארוכה יותר.

השכרת מידיבוס בזולהשכרת מידיבוס

כאשר מדובר על השכרת מידיבוס, כבר בבחירה של סוג הרכב הזה, ניתן לחסוך בעלויות, מאחר שמדובר בכלי רכב חסכוני מלכתחילה שעונה על כמות מדויקת של נוסעים ולא מותיר כסאות ריקים, כמו במקרה שהייתם בוחרים באוטובוס. על כן, מדובר בכלי רכב שהעלות שלו זולה יותר ויחד עם זאת הוא מאפשר את כל התנאים שיש באוטובוס. על מנת להוזיל עוד בעלויות ניתן לבדוק עם החברה המשכירה מה עשוי להוריד במחיר – יום חול או חג? שעה במהלך היממה? וכל דבר שיאפשר לכם לקבל את המחיר הטוב ביותר.

הסעות מידיבוס

מידיבוס הוא רכב שיתאים למגוון צרכים כמו הסעות קבועות עבור קומץ תלמידים שמגיעים מכמה שכונות שונות ברחבי ערים וזקוקים להסעה לכיוון בית ספר. השכרת מידיבוס מתאימה גם להסעות מיוחדות כמו – V.I.P , לתיירים שהגיעו מחו"ל או אישיות מכובדות שנעות להנאתן ברחבי הארץ. רכב זה יתאים עבור כל אירוע חברתי או עסקי, מסיבות רווקים ורווקות ועוד. ניתן להכיל בתוכו שירותי מולטימדיה והנחיה כמו מסכים של DVD, מערכות שמע ומיקרופונים בהתאם לצורך ובתיאום מראש עם חברת ההסעות הרלוונטית.

כמה מקומות יש במידיבוס?

מידיבוס מכיל לרוב עד 30 נוסעים אולם ניתן למצוא גם מידיבוסים שמכילים גם עד ארבעים מושבים. רכב זה עומד בכל הסטנדרטים והתקנים שמאפשרים לכל נוסע נסיעה בטוחה ורגועה. בנסיעה במידיבוס ניתן יהיה ליהנות ממושבים מרופדים נוחים ורחבים, מתאורה אישית שמספקת אווירה, מיזוג נעים שמתאים לכל עונה ומאבזור ומערכות מולטימדיה מודרניות שישדרגו לכם את הנסיעה. כמו כן, נהגי מידיבוסים הינם בקשר ישיר עם הנוסעים שכן החלל הוא קטן יותר והם מבינים את החשיבות בשירות אישי ואדיב.
במידה וגם אתם מחפשים לשכור מידיבוס עבור קבוצה קטנה? חברת MINI-BUS מיניבוס הסעות תשמח לספק לכם את המידיבוס המדויק עבור כל מטרה שלכם במחיר המשתלם שיתאים לכם כמו כפפה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה