השכרת אוטובוסים

השכרת אוטובוסים

אוטובוסים להשכרה

השכרת אוטובוסים תתאים למנעד של מטרות.  בין אם מדובר במגזר הפרטי או בין אם מדובר במגזר העסקי. היום, מוסדות רבים, חברות, בתי עסק ואפילו משפחות מורחבות, ישמחו לשכור אוטובוס ולהיעזר בשירותיו של נהג אדיב ונעים שיסיע אותם בבטחה לכל יעד לאורך יום שלם.  לרבות כשמודבר בנסיעה למטרות פעילויות משותפות ומגבשות מבוקר עד ערב. מדובר בשירות שחוסך בהרבה עלויות, מאפשר הגעה בזמן לכל מטרה ומאחד בין כלל הנוסעים. השכרה של אוטובוס תעניק לכל נוסע תנאי נוחות, אפשר יהיה להתרווח על מושבים מרופדים, ליהנות ממיזוג מתאים, להתפנות לעיסוקים אישיים או לנמנמם ולהירגע.

מחיר השכרת אוטובוסים

מחיר השכרת אוטובוס יקבע לפי כמה וכמה פרמטרים – משך זמן ההשכרה או מספר הקילומטר, כמות האנשים, האבזור המבוקש ברכב וגם זמני עונה (קיץ, חורף). תמחור השכרת אוטובוס בתקופת הקיץ או החגים יהיה שונה מיתר החודשים. העלות של השכרת אוטובוס תהיה יקרה מעלות השכרה של מיניבוס, לדוג' הסעות מיניבוס לכיוון טבריה לקבוצה שמכילה 15 איש, העלות הינה 2500 ₪ בממוצע, בעוד שבהשכרה של אוטובוס זה עשוי להגיע ל – 3000 ₪.

השכרת אוטובוסים בזול

יש מספר פרמטרים שיכולים להוזיל את המחיר של השכרת אוטובוס. במידה ואתם מחפשים להוזיל עלויות ולמצוא מחיר זול לאוטובוס יש לקחת בחשבון את יעד הנסיעה, את הכמות של הנוסעים, יום ושעה, כמות עצירות במידה ויש כולי. כל קריטריון יכול למעשה להשפיע על המחיר.

הסעות לבת מצווה

 

הסעות אוטובוסים

יש מגוון שלם של יתרונות בשירות בהשכרת אוטובוס. כאמור, אוטובוס יכול להגיע בגדלים שונים כמו – מיניבוס, השכרת מידיבוס או אוטובוס רגיל שמכיל קבוצה גדולה ביותר של אנשים. להלן כל היתרונות בהשכרת אוטובוס ליום:
– עמידה בכל לוח זמנים שנקבע מראש.
– זמן איכות שמאפשר לכולם לנוח בזמן הנסיעה או לשוחח אחד עם השני.
– ביטחון בכל הקשור לנהיגה של יום שלם על הכביש.
– חסכון גדול בדלק.

כמה מקומות יש באוטובוס?

אוטובוסים להשכרה הינם רכבים המתאימים לקבוצות גדולות. מספר המקומות שהוא מכיל הוא בין 50 ל – 60 מושבים. ההבדלים לא יהיו מאוד משמעותיים, אולם כשמדובר בקבוצה גדולה כל מושב הוא חיוני. היה ותרצו הסעה לכמות מכובדת של נוסעים. כמו כיתות של בית ספר או קבוצת תיירים גדולה או כל מטרה. אפשר יהיה להזמין כמה אוטובוסים שיצאו מאותה נקודת יציאה וימשיכו יחד לכל יעד. אופציה נוספת היא לשלב בין אוטובוס למיניבוס, זה בהנחה שמדובר בקבוצה שלא מצריכה שני אוטובוסים וניתן לפצל את כמות האנשים וכך לחסוך בעלויות.
אם אתם מעוניינים בשירותי הסעות מקצועיים אתם מוזמנים לפנות ל – MINI-BUS מיניבוס -. אצלנו תוכלו למצוא אצלנו מגוון של סוגי אוטובוסים עם כמות מושבים משתנה לכל צורך ובמחירים שווים במיוחד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה