הסעות VIP

הסעות VIP

כיום יש ביקוש גדול לכלי רכב שמיועדים להסעות VIP עבור אנשי עסקים, אומנים או אישיויות למיניהם. חברות הסעה רבות מחזיקות  בכלי רכב כמו לימוזינות או מיניבוסים מפוארים, לאירועים מיוחדים שניתן להזמין אותם בטווח של שעה ממועד האירוע. חברת הסעות מקצועית תהייה מיומנת בסוג הזמנות מהסוג הזה ותדע להתאים את הרכב המפואר למטרת הנסיעה, לסוג האירוע ולסוג הנוסעים. שירות הסעות VIP כאמור מיועד לאנשי עסקים, לידוענים, לאמנים מפורסמים ולכל תייר שמגיע לארץ וזקוק לשירות הסעות משודרג ואיכותי הרבה יותר מהרגיל. חברת הסעות VIP תעמיד בפניהם צי רכבים מגוון שכולל רכבי שרד מפוארים שמאובזרים בכל טוב, עם מושבים מרופדים ונוחים במיוחד. אז מה כולל שירות זה ובאיזו חברת הסעות כדאי לבחור? את התשובות תוכלו לקבל כאן. 

מה כולל שירות הסעות VIP?

שירות ההסעות VIP כולל נהג מקצועי שמוביל את כל הנוסעים המכובדים במיומנות ובמקצועיות גבוהה לכל יעד בארץ. חשוב להדגיש כי חברת ההסעות תבחר בקפידה את הנהגים, שכולם בלי יוצא מהכלל, יעברו הכשרות מקצועיות בתחומי נהיגה, בעזרה ראשונה, במתן שירות אדיב ואיכותי. הנהג יהיה מומחה בהכרת הכבישים בארץ ועם זאת ייעזר תמיד במערכת ניווט מתקדמת שתבטיח נסיעה קצרה ומהירה בהיעדר תקלות. 

בנוסף, שירות הסעות VIP כולל רכב מפואר שמאובזר בכל הציוד המפנק ביותר. החברה תחזיק גם במוניות גדולות, ג'יפים מרשימים, רכבי הסעות של מיטב מותגי הרכב, מיניבוסים מפוארים וכדומה. במהלך הנסיעה האח"מים יזכו למערך שירות מפנק ביותר, תיאום פתרון לינה בהתאם לדרישות הלקוח, תיאום של מסעדות משובחות, הסברים על כל אתר ואתר והמלצה על מרכזים מומלצים. במידת הצורך, הנהג וחברת ההסעות תדאג להזמין עבורם כרטיסי כניסה לאתרים בהם ירצו לבקר, כרטיסים להופעות, לתיאטרון, למוזיאונים ושריון מקום במסעדה.

איסוף אח"מים משדה התעופה

שירות הסעות VIP יתאים גם לחברות ובתי עסק ישראלים שזקוקים למענה איכותי על מנת לאסוף נוסעים שמגיעים מחו"ל. הנהג ימתין בשדה התעופה עם שלט, יאסוף את הנוסעים אל תוך רכב המפואר ויסיע אותם ישירות למלון, לטיול בארץ, לפגישת עבודה, למסעדה משובחת, למשרדים ממשלתיים ולכל יעד שיחפצו בו. חברות רבות כיום מארחות יזמים ואנשי עסקים מחו"ל שבאים להשקיע בעסק ולמנף אותו, בעזרת איסוף ברכב כמו מיניבוסים מפוארים או מונית גדולה ומפוארת, ניתן להעניק להם שירות ברמה גבוהה ביותר וכך להותיר עליהם, כבר בנחיתה, רושם גדול ותחושת הערכה לביקורם. 

מחפשים רכב הסעות VIP? צריכים לאסוף אדם משדה התעופה?  כדאי לדעת כי חברת "BusTours" מתמקצעת בסוג הסעות זה כשהיא מחויבת לשירות מעולה על פי סטנדרטים בינלאומיים. צוות החברה בא עם ניסיון עשיר בתחום נסיעות VIP ויספק שירות ברמה הגבוהה ביותר, יעמוד לשירותכם בכל זמן ויעניק שירות ברמה  הגבוהה ביותר, ביעילות ובזמינות מידית. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה