הסעות תיירים

הסעות תיירים

היה ואתם עסק שמזמין תיירים ליהנות ממקום אטרקטיבי ומהדרכה מקצועית בארץ, או שאתם מארגנים כנס של תיירים שמגיעים לכמה ימים שכולל נסיעה וזמן בילוי ופנאי, או בין אם אתם מזמינים את המשפחה המורחבת מחו"ל לטיול שורשים חוויתי בארץ – כדאי לשקול להיעזר בחברת הסעות תיירים שתסייע בלהניע את האורחים שלכם ממקום למקום. בטרם תחליטו על הרכב המתאים ביותר, יש לתכנן תכנית קפדנית שתלווה את כל הטיול של אותם תיירים בארץ. ככל שהתכנית תהיה מפורטת יותר, כך תוכלו לדעת איזה סוג של כלי רכב מחברת ההסעות יתאים לכם במדויק. 

מה תספק לכם חברת הסעות תיירים?

היבט משמעותי בבחירה בחברת הסעות תיירים הינו הרושם והחוויה הזכורה לטוב. אתם מעוניינים כאמור שהתיירים שלכם ירגישו בנוחות מרבית ובעיקר יחושו בטוחים בכלי הרכב שתשכירו עבורם, לרבות אם מתוכנן בלו"ז נסיעות רבות, והם הולכים לבלות זמן רב בנסיעה מאתר לאתר. יש לשים דגש על המושבים ועל סוג הריפוד שלהם, לוודא שהם מספיק מרווחים ומותאמים לכל גיל. עוד פרט חשוב הוא מערכת מיזוג חדשנית שיכולה להספיק לכמות הנוסעים.

במידה ותרצו שיהיה מדריך לכל אורך הטיול יש לוודא שיש ברכב שאותו תשכירו מערכת סאונד שכוללת מיקרופון איכותי על מנת שכל הנוסעים יוכלו לשמוע את התדריך במהלך הנסיעה. חלק מהרכבים יכללו גם מסכים, מכשירי DVD ואופציות חיבור לרשת ואפשר יהיה לחבר מחשב למסך – בדקו זאת מול חברת ההסעות, אלה פרטים שיש לשאול לגביהם בטרם תחליטו על כלי הרכב ועל חברת ההסעות.

מדוע לא לבחור ברכב פרטי?

קיימת גם אפשרות אחרת עבור תיירים שמגיעים ארצה, והיא בחירה בכמה רכבים פרטיים למטרות שינוע בארץ. הרכב הוא הרבה יותר פרטי ואינטימי והוא יהווה שינוע קל ונוח יותר מאשר אוטובוס, הוא יהיה גם נוח מבחינת השקט, המיזוג והאווירה. אולם, האפשרות הזו יכולה להיות גם כאב ראש לא קטן, שכן היא תדרוש הרבה לוגיסטיקה – בחירה בנהג, מציאת חנייה לכל רכב ורכב בכל נקודת עצירה ובזבוז של דלק על כמה רכבים במקביל. באותה מידה יש לזכור שצריך לחשוב על הדרך שבה מוודאים שכל הרכבים מסתכרנים יחד במהירות הנסיעה. יש גם את כל עניין המינגלינג החברתי שנמנע במידה ובוחרים בכמה רכבים פרטיים במקום נסיעה ברכב משותף. 

הבחירה בהסעות לנתב"ג או לכל יעד בארץ לתיירים שמגיעים ממדינות זרות צריכה להיעשות מתוך התבוננות בהיקף הטיול, זמן השהות של התיירים, הצרכים שלהם והיעדים אליהם הם מעוניינים להגיע. על כן, מומלץ לבחור בחברת נסיעות מקצועית שמתמחה בהסעות תיירים וידועה בטיפולה מסור והמקצועי כבר מרגע נחיתתם בנמל התעופה ועד להחזרתם לנמל התעופה – חברת "BusTours" ידועה במומחיותה בהסעות לנתב"ג ולכל יעד אחר בארץ, היא מנוסה בכל הלוגיסטיקה שכרוכה בהסעות תיירים ויודעת להעניק להם את החוויה הטובה ביותר, כל זמן שהותם בארצנו הקטנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה