הסעות עובדים

כל מעסיק של עובדים בחברה גדולה, יידרש ממנו לחשוב על טובתם של העובדים. מעסיקים רבים היום מציעים לכל העובדים שלהם את התנאים הטובים ביותר, כולל הסעות לעובדים. מדובר על חלק ממעטפת סוציאלית שהם ישמחו לקבל ולהרגיש שיש מי שדואג להם. אך בטרם נחליט לשדך להם הסעה יש לבחור חברת הסעות מומלצת ואמינה שתשרת אותם מדי יום ותהיה בטיחותית ונעימה.

חברת הסעות עובדים מומלצת

אם בעבר רוב האוכלוסייה הגיעה לעבודה באמצעות תחבורה ציבורית או ברכב הפרטי, היום יש יותר ביקוש לשירותי הסעה. בין אם מדובר בחברות ההייטק הגדולות, או בין אם מדובר בחברות ממשלתיות ואפילו במפעל ענק, אפשר למצוא בכל מגזר עסקי חברות שמוכנות להשקיע לא מעט משאבים בעובדים שלהן וליצור מערך הסעות מפותח ומקצועי. יש יתרונות רבים לשימוש בהסעה חיצונית, אך במקביל, מוטב גם לשמור על בטיחותם של העובדים ולבחור בחברה שתספק סטנדרט בטיחות הכי גבוה שניתן.
חברת MINI-BUS מיניבוס הסעות מעניקה שירותי הסעות לעובדים, לבתי עסק וחברות בכל יום ובפריסה רחבה. לחברת MINI-BUS מיניבוס הסעות יש הרבה ניסיון בתחום ומחזיקה צי רכבים גדול, כשהיא תמיד מוכנה לכל תרחיש לא צפוי. יש לה את היכולות להוות תגבור או לחפות ברכב חלופי בכל מקרה של תקלה או בעיה ברכב או במקרה של תאונה חלילה, החברה תמיד תדאג לתחלופה של רכב אחר על מנת שהנזק יישאר מזערי וכמעט לא יורגש.

הסעות עובדים במחירים זולים

למעסיקים יהיה גם משתלם כלכלית להזמין שירותי הסעות לעבודה שזה כאמור הסעות קבועות מדי יום, לא רק מבחינת עלויות חודשיות כי אם גם מבחינת הגעה בזמן וגם למטרות איחוד בין העובדים. כשכולם יגיעו יחד בזמן לעבודה ולא יאחרו זה ללא ספק יתרום רבות לתפוקת העבודה ולתחושת הגיבוש כשהם מחליפים מדי בוקר חוויות ביניהם. עבור בעלי העסק או החברה מדובר בחיסכון גדול. הם לא צריכים לשלם עבור הדלק של הרכבים הפרטיים של כל עובד או עבור תחבורה ציבורית. העובדים לא מאחרים ומצליחים להגיע בהתאם ללוח הזמנים ולספק עבודה מלאה.

הסעת עובדים מחיר

המחיר של הסעות עובדים יקבע לפי כמה וכמה פרמטרים חשובים והעיקריים הם כמות הנוסעים מדי יום והמרחק. לדוגמא עבור עשרה עובדים שמתייחס להסעה יומית בהתחייבות חודשית לכיוון אחד.במרחק עד 20 ק"מ המחיר יהיה בממוצע 200 ₪, בעוד שמחיר עבור 55 עובדים למרחק של עד 25 ק"מ יכול להגיע ל – 500 ₪ ליום. על כן, חשוב יהיה לדעת את כל הקריטריונים מראש כדי לקבל הצעת מחיר מסודרת מחברת ההסעות.

כך או כך, מדובר בשירות משתלם וכדאי לכולם. הן לעובדים והן לבעלי החברה, שלא נדבר על זה שמדובר בשירות שתורם לסביבה ירוקה כשהוא חוסך מדי יום מרכבים פרטיים רבים נסיעה הלוך חזור למקום העבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה