הסעות לכותל

הסעות לכותל

הכותל המערבי נחשב לשריד היחידי של בית המקדש השני, מחקרים ארכיאולוגיים מראים כי מדובר בשריד לחומה שהקיפה את הר הבית, במרכזה ניצב לו בית המקדש. את החומה הייחודית הזו, פוקדים מדי יום עשרות יהודים ותיירים מכל העולם, שמגיעים עד אליה בעזרת הסעות לכותל. בזכות המעמד הייחודי של הכותל, אנשים רבים יעדיפו לציין במקום את האירוע החשוב בחייהם, כמו טקס בר מצווה או טקס השבעה של חללים של צה"ל וכל אירוע ממלכתי אחר. כמו כן, אנשים רבים מדי יום מבקשים להגיע לכותל במטרה להשתתף במנהג שמלווה את המקום הזה כמה וכמה מאות שנים – הטמנה של פתק בין אבני הכותל ותפילה אישית. כשבוחרים בהסעות לכותל, ניתן ליהנות מחוויה מעצימה ואיכותית שתיזכר לשנים ארוכות קדימה. 

בר מצווה בכותל

כיום נהוג במשפחות רבות לערוך את טקס בר המצווה בכותל יחד עם כל המשפחה והחברים. משפחות רבות מכל הארץ מגיעות מדי יום עם חתן המצווה המרוגש כדי לשמוח יחד אתו ולערוך את הטקס לצד הכותל. מדובר באירוע מרגש במיוחד אותו חולקים דודים, סבים וסבתות, חברים ועוד. על כן, לא פעם נבקש לדאוג לכל אלה להסעה איכותית שתביא אותם עד לאירוע השמחה ותחזיר אותם בבטחה לביתם. הסעה לבר המצווה הינו מענה הולם ומכובד שיבטיח הגעה של כל האורחים שהזמנתם.   

נסיעה נעימה, נוחה ובטוחה

כפי שנאמר לעיל, הכותל מכיל מבקרים רבים מדי יום ועל כן הוא נחשב לציר תנועה עמוס במיוחד, מה שלא מומלץ יהיה להגיע אליו ברכב פרטי מאחר שנושא החנייה הינו בעייתי. האלטרנטיבה של הסעות לכותל הינה אידיאלית, ההסעה תסיע כל קבוצת אנשים, משפחה או תלמידים, ישירות לחניון רחבת הכותל או לכל אתר אחר שתבקשו, בצורה הנוחה והבטיחותית ביותר ותדאג גם לאסוף את המבקרים בתום השהות שלהם בהתאם לשעה שתקבעו מראש. הסעה לכותל תענה על יתרונות רבים אולם היתרון המרכזי הוא שלא אתם וגם לא יתר האורחים תאלצו לצעוד קילומטר או שניים לכיוון האוטובוס ולהמתין עד להגעה שלו. זאת יוכל לעשות עבורכם נהג מקצועי ואדיב שימתין לכם בנקודה עליה תסכמו מראש סמוך לכותל – בדיוק בזמן שתבחרו, עם הרבה סבלנות ובחיוך אדיב.

חסכו מכם תחבורה ציבורית או רכב פרטי

הגעה לכותל או לכל אתר בירושלים היא הגעה שמתרחשת אחת לכמה זמן, לרבות אם אתם מתגוררים רחוק. בימינו, מחירי הדלק הינם גבוהים והיה ותתכננו טיול משפחתי שידרוש מכם מספר רב של מכוניות פרטיות, סביר להניח שכל הדלק גם יחד יעלה הרבה יותר ממחיר של שירותי הסעות לכותל. במידה ואתם תרים אחר מענה איכותי  שיאפשר לכם ולכל משפחתכם להגיע לעיר הבירה, בהיעדר צורך להיסחב באוטובוסים בעיר העתיקה ומבלי לבזבז דלק, מומלץ כי תיעזרו בחברת הסעות מקצועית. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה