הסעות לים המלח

הסעות לים המלח

הסעות ים המלח

ים המלח הוא אחד מבין האזורים המיוחדים והקסומים ביותר שיש בארצנו הקטנה, הוא ספוג בנופים מרהיבים וכמובן ידוע בתיירות המרפא והספא שמתבססת על סגולותיהם של המעיינות החמים והמאגרים של בוץ ומינרלים. לא בכדי אנשים רבים יחפשו להגיע אליו לאורך כל השנה על מנת ליהנות מסגולותיו הבריאותיים שמסייעים לכל כך הרבה אנשים בעור ובבריאות הגוף. מדי יום יורדים לים המלח עובדים, תיירים, קבוצת חברים ועוד, כדי להתארח באחד המלונות וליהנות מכל מה שהמקום מציע. ומה יותר נכון יהיה לעשות את זה אם לא באמצעות הסעה שתסיע אותם עד ליעד. כך מתאפשר לכולם להתחיל את החופשה כבר מהבית. כל הדרך לים המלח אפשר לספוג את הנוף שמתחלף, לעצור בנקודות תצפית קסומות ולהגיע רעננים לחופשה.

הזמנת מיניבוס לים המלח

מיניבוס הינו רכב שמכיל עד ל – 20 נוסעים. הוא קומפקטי ומעניק אווירה אינטימית ומיוחדת. תוכלו למצוא בו גם פרטיות וגם ליהנות מהווי ושיח חברתי עם כל מי שנוסע יחד אתכם.
השכרת מיניבוס עם נהג מנוסה ואדיב תהפוך את הנסיעה לנעימה וחלק בלתי נפרד מכל חווית הטיול והחופשה שלכם – נהג מקצועי ומנוסה בנסיעות ארוכות יוכל לשמור על ריכוז לכל הדרך, התגובות שלו מהירות והוא לא יעשה עניין מכל פקק ויפעל בהתאם לשיקול דעת אחראית וקרת רוח.
עוד יתרון בנסיעה באמצעות מיניבוס מטעם חברת הסעות היא שהנסיעה המתוכננת תכול להבטיח שכל קבוצת הנוסעים תגיע בזמן. כל טיול לים המלח עשוי להתעכב אלמלא כל אחד יגיע בזמן אחר, מקרים אלה עשויים לעורר הרבה אכזבה ותסכול בקרב מי שהקפיד להגיע בזמן.

הזמנת אוטובוס לים המלח

גם הזמנה של אוטובוס לים המלח הינה בחירה מעולה במידה ומדובר בקבוצה גדולה במיוחד של תלמידים או תיירים. אוטובוס ממוזג ומרווח עם כסאות מרופדים יהיה מענה מושלם עבור קבוצה של 55 נוסעים.

הסעות לעין בוקק מחיר

לא ניתן לומר בדיוק את המחיר של הסעה לים המלח מאחר שכל מחיר יהיה תלוי במספר פרמטרים כמו – כמות הנוסעים שתשנה את סוג הרכב (מיניבוס, מידיבוס, אוטובוס וכולי) שכן כל אחד הינו מחיר שונה. גם השהות של הקבוצה במקום יהיה פרמטר, (האם מדובר ביום אחד או מספר ימים שבו הנהג צריך לשהות עם הקבוצה). לצורך המחשה נציין שנסיעה מתל אביב לים המלח באוטובוס, כיוון אחד העלות שלה תהייה בממוצע 3500 ₪, בעוד שנסיעה מתל אביב באמצעות מיניבוס תהייה בממוצע 2300 ₪. בהתאם לזאת ניתן להבין שנסיעה מהצפון תהיה יקרה יותר.
הסעות לים המלח בזול
היום תוכלו למצוא מחירים זולים בקרב חברת הנסיעות אתה תבחרו לנסוע. חברת הסעות MINI-BUS מיניבוס שמחה להציע לכם הסעה לים המלח במחירים משתלמים, כשהיא לא מתפשרת בכל הנוגע לאיכות וחווית הנסיעה שלכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה