הסעות לאירועים

הסעות לאירועים

הסעות לאירועים – כל מה שאתם חייבים לדעת

כל מה שחייבים לדעת על בחירת חברת הסעות לחתונה או לכל סוג אחר של אירוע וחברות ההסעות מפחדות שתגלו.

בחירה נכונה של חברת הסעות מיניבוס , צעד אחרי צעד לביצוע הבחירה הנכונה והטובה ביותר.

בחירת חברת הסעות לאירועים הפכה להיות משימה מאוד מורכבת, אתם צריכים בדיוק את אותו סוג של הסעה, הנתונים שלכם הם קבועים ובכל זאת קיימים פערי מחירים מאוד גבוהים בין חברות ההסעות השונות.

לדוגמה, הזמנת שירות הסעות לחתונה מתל אביב לבאר שבע, אוטובוס שיספיק ל 50 אנשים, באותם שעות איסוף והחזרה וקיבלתם משלוש חברות הסעה שונות שלוש הצעות מחיר שונות, למרות שהנתונים הם זהים לחלוטין.

אין ספק שזה דבר שיכול להיות מאוד מבלבל, אבל מה בכל זאת קובע את המחיר אם מדובר על אותם נתונים, מדוע עדיין בכל זאת קיימים פערי מחירים כאלו גבוהים? על הסיבות לכך נפרט לכם במאמר הבא, כדאי לכם לקרוא וגם לגלות כמה דברים שחברות ההסעות מפחדות שתגלו.

השכרת מיניבוס לאירוע

בשנים האחרונות יותר ויותר מארגני אירועים מזמינים מיניבוס לאירוע. זוגות שמתחתנים, הורים שמארגנים אירוע בר או בת מצווה לילדם, חברות וארגונים – כולם בעניין. לכל "סוג" מארגנים יש את הסיבות שלו להזמנת המיניבוס, אך בפועל מדובר על תופעה רווחת. לנסיעה במיניבוס לאירוע יש יתרונות רבים מאוד הגורמים להם להיות פופולריים ברמה זו. 

לחתונות, הסעה לחתונה לחברים מאפשרת לכולם לשתות אלכוהול בחופשיות ולרקוד ולשמוח עם החתן והכלה. המוזמנים לא צריכים לדאוג מנסיעה ברכבם הפרטי, מציאת חנייה, וחזרה בשעה מאוחרת לביתם לאחר החתונה. בנוסף, כל החברים מגיעים ביחד לאולם האירועים. – בכך נמנעים איחורים ועיכובים והמסיבה מתחילה כבר בנסיעה. 

באירועים אחרים הסעה מאפשרת נסיעה משותפת ומבטיחה שכלל המוזמנים יוכלו להגיע. ישנם מוזמנים חסרי רישיון נהיגה או שאינם מעוניינים לנהוג מרחקים ארוכים או בשעות מאוחרות. במקום לוותר על הגעת מוזמנים אלה לאירוע, נסיעה בהסעה מספקת את המענה ההולם. הנהגים שלנו ייקחו את האורחים שלכם מכל מקום שתרצו, יישר אל אולם האירועים, במהירות ובבטחה. 

הסעות מיניבוס לאירועים 

מרבית מהאירועים מתחילים בשעות הערב המוקדמות ומסתיימים בשעות המאוחרות של הלילה. נסיעה לאירוע, ובחזרה ממנו, בשעות אלו יכולה להיות קשה ומעצבנת עבור המוזמנים שלכם. לרוב, מדובר על השעות בהם כבישי ישראל הכי עמוסים. אנשים מסיימים את יום העבודה ונוסעים הביתה, ואתם בדרך לאירוע תקועים בפקקים שלא נגמרים. 

אף אורח לא רוצה להתחיל אירוע בצורה כזו, לאחר שעמד זמן ממושך בפקק תנועה. גם אתם לא מעוניינים שהאורחים שלכם יחוו זאת. בנוסף, נסיעה הביתה בסיום האירוע יכולה להיות אתגר לא פשוט. לאחר יום ארוך על הרגליים, שבסיומו התרחש האירוע, נהיגה הביתה על ההגה היא הדבר האחרון שאנו רוצים. 

נסיעה בהסעה תאפשר לאורחים שלכם להגיע רעננים לאירוע. הנהגים שלנו בעלי ניסיון על הכביש וידעו להימנע מפקקים מיותרים. במהלך הנסיעה, האורחים יושבים בנוחות בכיסאות המרווחים של המיניבוסים שלנו, ונהנים מהחוויה. מאחורה, עם מיזוג אוויר ברמה הגבוהה ביותר, האורחים יכולים להגיע רגועים ושמחים. בחזור, הנהגים שלנו יחכו ערניים וייקחו אותם בחזרה לביתם. 

מיניבוס לאירועים בצפון

נסיעה לאירוע לצפון ברכב פרטי יכולה להיות הוצאה לא מבוטלת. זמן הנהיגה הארוך, עלויות הדלק והבלאי של הרכב, בשל המרחק הרב, מצטרפים כולם לעלות הגבוהה. אורחים מסוימים יעדיפו להימנע מהוצאה כזאת, או מנהיגה ממושכת על הכביש הלוך וחזור. 

אורחים אחרים, שלא יכולים להוציא רכב פרטי לנסיעה, עומדים בפני משימה מורכבת יותר. עליהם לחפש טרמפ עם מוזמן אחר, או לנסוע בתחבורה ציבורית. כנראה שהאופציה השנייה היא בלתי אפשרית. הסיכוי למצוא קווים מתאימים ממקום מגוריהם, אל אולם האירועים בצפון, ובחזרה ממנו הינו נמוך מאוד. 

בשביל זה אנחנו כאן. אנו מציעים שירותי הסעה במיניבוס לאירועים בצפון. הנהגים שלנו ייקחו את המוזמנים שלכם מכל חלקי הארץ השונים אל האירוע שלכם בצפון. במקום להסתבך בנסיעות ברכב פרטי, תחבורה ציבורית או טרמפים – תפנו אלינו. אנו נדאג לאורחים שלכם לשירות הטוב ביותר. אזור הצפון מלא באולמות אירועים, וההגעה אליהם במיניבוס הפכה לדבר שבשגרה. בנוסף, אנו מספקים שירותים גם לאירועי בוקר, צהרים, או יום שלם. 

שירותי מיניבוסים לאירועים בדרום

נסיעה לדרום יכולה להיות מפחידה. כבישים ארוכים, לעיתים חשוכים, דרכים שאתם לא מכירים. בנוסף, לרוב מדובר על נסיעה ארוכה מאוד – במיוחד אם אתם גרים בצפון. בשביל לחסוך מהאורחים שלכם נסיעה שכזו, צרו עימנו קשר. 

חברת ההסעות שלנו מספקת שירותי מיניבוסים לאירועים בדרום מכל רחבי הארץ. גם אם מדובר על נסיעה ממשוכת ורחוקה, הנהגים שלנו זמינים בשבילכם. אם חשוב לכם שהאורחים שלכם יגיע לאירוע שמחים וחגיגיים, לאחר נסיעה רגועה, זאת הדרך היחידה. המיניבוסים שלנו מרווחים מאוד, וכל נוסע יכול לשבת בנוחות מרבית. יחד עם השירות האדיב של נהגינו, אתם יכולים להיות רגועים שהנסיעה תעבור בהצלחה. 

בחלק מהאירועים, הנסיעה במיניבוס מתחילה את האירוע. אתם יכולים לדאוג שהאורחים שלכם ייהנו במהלך הנסיעה לדרום. למשל, הם יכולים לשחק משחקי גיבוש, לשמוע מוזיקה, להכיר אחד את השנייה – תלוי בסוג האירוע. הנסיעה הארוכה הלוך וחזור לדרום יכולה להפוך לחוויה בפני עצמה. השירות שלנו ניתן לא רק לערים המרכזיות בדרום, אלא לכל מקום אותו תבקשו. 

חברת מיניבוסים לאירועים במרכז

באזור המרכז נמצאים המון אולמות וגני אירועים. לפיכך, המון מוזמנים נוהרים לאזור זה מדי ערב. כידוע, מרכז הארץ מאופיין בעומסי תנועה כבדים ובמחסור במקומות חניה. המוני המוזמנים – כולם – מתמודדים עם בעיות אלו. 

בשביל למנוע מהאורחים שלכם להתחיל ברגל שמאל את האירוע, תזמינו מיניבוס שיביא ויחזיר אותם לביתם. השירות שלנו מתאים לכל סוגי האירועים במרכז. זוגות שמתחתנים ורוצים שהאורחים יוכלו להנות ולהשתכר עד אור הבוקר. לאירוע בר ובת מצווה בשביל החברים של בעלי השמחה, שאין להם דרך אחרת להגיע. לחברות שמעוניינות בנסיעה משותפת של העובדים. כל מי שמחפש הסעה ברמה גבוהה, אנחנו כאן לעזרתו. 

אצלנו תמצאו בדיוק את ההסעה שמתאימה לכם ולאירוע שלכם. לאחר שנים של מתן שירותי הסעות לאירועים, אנחנו נדאג לאורחים שלכם ואתם תוכלו להתרכז באירוע. אנו בטוחים שהזמנת הסעה תשדרג את האירוע ואף תשפיע רבות על כמות האורחים שיגיעו בפועל. מיניבוס לאירוע הוא הפתרון המושלם בשביל האורחים שלכם, והם ישמחו מאוד להגיע בדרך זו.  

בחירה נכונה מתחילה בהשוואת מחירים

ברוב המקרים ההחלטה מתקבלת רק בעקבות המחיר שמוצע לכם, אבל לפני שאתם מקבלים החלטה רק לפי המחיר, חשוב לדעת מה אתם מקבלים תמורת מה שאתם משלמים עליו, לשלם מחיר זול ולגלות שבשעה 22:00 הנהג שלכם רוצה לצאת מהחתונה בגלל שזאת חבילת ההסעה ששילמתם עליה שכוללת זמן המתנה קצר מאוד וגילתם שהמחיר הזול עלה לכם ביוקר והחתונה שלכם נגמרה מוקדם כי כולם יצאו בהסעה.

לפני שנמשיך, אתם בטח במתח ורוצים לדעת קצת מחירים, הבאנו לכם מחירון שייתן לכם את האפשרות לקבל הערכת סדר גודל כמה תשלמו עבור שירות של הסעות לאירועים.

סוג הסעה

מחיר

מידע נוסף

מחיר השכרת אוטובוס 70 מקומות

1400-1890 ₪

המחיר משתנה בהתאם למרחק ומשך זמן ההמתנה של הנהג במקום.

אוטובוס מפואר לחתונה

1690-2500 ₪

השכרת אוטובוס מפואר 70 מקומות למרחקים של מעל 100 ק"מ, סוג הסעה פחות נפוץ אך בהחלט משהו שצריכים להכיר.

השכרת אוטובוס כולל המתנה ארוכה הלוך וחזור

החל מ 2500 ₪

הסעות במרחק כולל של מעל 200 ק"מ הלוך וחזור. המחיר משתנה בהתאם למרחק וזמני ההמתנה.

השכרת מיניבוס לאירועים

900-1100 ₪

גם כאן נלקח בחשבון זמן ההמתנה ומרחק הנסיעה. מיניבוס עם מספר מקומות מוגבל בד"כ עד 25 מקומות ישיבה.

הסעות לאירועים – התשובות לכל השאלות

עולות לא מעט שאלות כשזה מגיע לבחירת חברת הסעות לאירוע,. אבל לא תמיד אתם מצליחים לקבל את התשובות לכל השאלות, גם כאשר אתם יוצרים קשר לברר פרטים. כל מה שבדרך כלל שואלים הוא המחיר. אבל מעבר למחיר יש המון דברים לא פחות חשובים שהם אלו שיקבעו האם תקבלו בדיוק מענה לצרכים שלכם או רק מחיר זול. במיוחד כאשר מדובר על הסעות לחתונה, אירוע מיוחד ומרגש שאתם רוצים את האורחים שלכם בזמן לפני החופה, כאן אתם צריכים להיות מדויקים ומתאומים עם חברת הסעות שתענה על הדרישות שלכם . חברה אשר תבין את המשמעות הגדולה שיש לכל ק"מ שהם נוסעים

איך להשיג מחיר זול?

אם מדברים על מחיר, שזה מה שמעניין את רוב אלו שמחפשים הסעה. אז נסביר לכם צעד אחרי צעד איך אפשר להשיג מחיר זול.
הסוד להשגת מחיר זול בכל תחום. הוא די פשוט כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק השוואת מחירים וחיפושים. אל תשכחו לעשות השוואת מחירים נכונה. כזאת שתהיה מתאימה לצרכים שלכם. שיהיה מדובר על אותו זמן המתנה. אותה גודל של רכב שמגיע וסוג הרכב שיהיה נוח לנוסעים.
בואו נחזור לרגע לאותם ימים בבית הספר היסודי שלימדו אותנו על חוק המספרים הגדולים. כאן הוא נכנס לתמונה ואומר לכם באופן ברור וחד משמעי, ככל שתחפשו יותר ותקבלו יותר הצעות מחיר אתם יכולים להשיג מחיר יותר זול. או שאתם יכולים לוותר על כל החיפושים האלו ולהבין שהגעתם למקום שייתן לכם את המחירים ההוגנים והנוחים ביותר עם מגוון אפשרויות תשלום.

כמה עצירות עושים בדרך?

כמות העצירות נקבעת לפי המרחק. כאשר מדובר על מרחקים גדולים מאוד נהוג לעשות לא יותר מ 2 עצירות. הסיבה לכך היא שיש צורך להגיע למקום האירוע בזמן. כל עצירה היא כ 10-15 דקות וכשאר יש שני עצירות זה הופך נסיעה של שעה וחצי לנסיעה של שעתיים. אם הנסיעה היא קצרה יותר אפשר בהחלט להוסיף עוד עצירה אחת.

הסעה לאירוע
הסעה לאירוע

כמה זמן לפני האירוע סוגרים שירות הסעות?

בדרך כלל אפשר להשיג שירותי הסעה לאירועים גם מהיום להיום. אבל בתקופות העונה הלחוצות יותר מרבית האוטובוסים בפעילות ולכן יהיה קשה יותר למצוא חברת הסעות פנויה שתוכל לתת לגם שירות. ככל שתקדימו לסגור ככה יהיה עדיף.

איזה אוטובוס מתאים לאירועים?

אין דבר כזה 'אוטובוס לאירועים' את האוטובוס בוחרים לפי כמות הנוסעים. ככל שיש יותר נוסעים ככה צריכים לבחור את האוטובוס בהתאם,. לכמות קטנה אנו מציעים מיניבוס של עד 25 נוסעים.

האם יש מינימום נוסעים שמצריך הסעה?

אתם יכולים להזמין שירות הסעה לאירוע שאתם חוגגים. אבל לא חבל להוציא כסף רב על שירות שלא יעשו בו שימוש?! בכל מקרה מומלץ לוודא שיש לכם לכל הפחות 20 מוזמנים שיעלו על האוטובוס/ מנקודת איסוף מתאומת מראש וככה הוא יהיה בחלט אפקטיבי ויעיל עבורכם.

בכל אירוע חתונה או כל אירוע משפחתי אחר שאתם מתכוונים להשתתף בו. תצטרכו לתכנן את אופי הנסיעה אליו – לרבות אם מדובר באירוע שחוגגים רחוק מביתכם והוא כרוך בלפחות שעה נסיעה. אז יהיה מומלץ לשקול את האופציה של הסעות לאירועים. על מנת שלא תתעסקו במיליון ואחת שאלות כמו – איך תגיעו? והאם כדאי שתדאגו לנוח קודם? וכמה כוסות יין תוכלו לשתות כדי שתולכו ליהנות בדיוק כמו כולם מהשמחה? מומלץ לכם להוריד מהראש שלכם את כל נטל התהיות. ולהחליט שהפעם אתם נהנים כמו כולם ולא עסוקים בנסיעה לאירוע ובנסיעה חזרה מהאירוע. היום תוכלו להגיע לכל אירוע וליהנות ממנו באמצעות הסעות לאירועים. לא תצטרכו לחשוש יותר ותיהנו מפינוק משתלם ובטוח!

הסעות לאירועים
מיניבוס לאירועים

 

גלילה למעלה