הסעות גדולות

מחפשים הסעה לטיול שנתי? הסעה עבור טיול משפחות או ליום גיבוש לעובדים שבמפעל? מעוניינים להבטיח שכל האורחים יגיעו לאירוע בר – המצווה בזמן? על אף שכמעט כל אחד בימינו מחזיק ברכב פרטי משלו, עדיין להזמנת הסעות גדולות יש יתרונות רבים במקרים מסוימים, שעולים על נסיעה ברכב פרטי או באמצעות כלי תחבורה ציבורי כמו רכבת וכולי. אז מה היתרונות בהסעות אוטובוסים ואיפה ניתן להשיג הסעה איכותית שתנעים לכם את הנסיעה ואף תחסוך מכם הרבה? כל התשובות במאמר שלפניכם. 

הסעות גדולות

נוחות וביטחון בהסעות

כל מי שלרגע עשוי להתנגד להסעות אוטובוסים יטען ודאי שלא יכולה להיות נסיעה הרבה יותר נעימה ואישית ברכב הפרטי. אנו לא טוענים שיש כאמור יתרונות רבים בנסיעה ברכב פרטי, אולם יש מצבים שהם הרבה יותר מתאימים לנסיעה באמצעות הסעות גדולות ומרווחות ואת זה באנו להסביר. 

נסיעה ברכב פרטי לאירוע חתונה או לכל אירוע שמחה אחר, יאלץ את הנהג לא לשתות במהלך האירוע ולחזור מוקדם מהמצופה, כדי להימנע מנהיגה בזמן עייפות או בשכרות. מסיבות דומות, נסיעה שמיועדת לקבוצת עובדים או משפחה מורחבת שנאלצים להגיע לטיסה לחו"ל שממריאה ב- 4 לפנות בוקר, תהייה הרבה יותר רגועה ונעימה במידה ותמתין לכולם הסעה גדולה בנקודת מפגש הסמוכה לכולם. במקרים אלה ואחרים היעזרות בהסעה מאורגנת הינה האפשרות הנבונה והנוחה ביותר.

זמינות 24/7

טענה נוספת לטובת הסעות גדולות הינה שמדובר בנסיעה מהירה ויעילה ביותר שהיא גם זמינה בכל שעה. שכן רכב ציבורי ורכבי הסעות לרוב יזכו לנסוע בנתיב משלהם, מה שיאפשר להם לעקוף כל פקק בדרך ולנסוע בכל דרך שהיא חלופית, שלא תמיד זמינה לכלי רכב פרטיים. נדגיש כי הסעות אוטובוסים הן לא כלי רכב ציבורי והם לא צריכים לעצור בכל מיני תחנות על הדרך ולהמתין לנוסעים בכל תחנה, ולכן מדובר ברכב מהיר ונוח. בנוסף, היעזרות בהסעה תחסוך הרבה זמן באיתור חנייה. ודבר נוסף הוא הזמנה של הסעה תאפשר לכל לקוח לשלוט בזמני ההגעה המדויקים של כל הנוסעים ובכך תסייע בתכנון מוקפד לנסיעה לאירוע, לטיול וכולי.

שומרים על איכות הסביבה

יתרון נוסף שיש להזמנת הסעות אוטובוסים עבר קבוצת נוסעים הוא התחשבות בסביבה שלנו. הזמנה של כלי רכב אחד שיסיע כמות מרובה של נוסעים יחד, יחסוך באופן בולט נסיעה בכמה וכמה רכבים פרטיים וכך יצמצמם משמעותית את פליטת הגזים שמסכנים את האוויר שלנו. שימוש ברכב הסעות גם יפנה הרבה יותר מקום בכביש ליתר הנהגים וכך יסייע לנהגים האחרים להגיע עד ליעדם במהירות, בנוחות ובבטחה.

מחפשים הסעות גדולות בארץ? רוצים להבטיח את בטיחותם של כל הנוסעים ולהנעים את זמנם בכביש? אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת ההסעות "" חברה מבוקשת ואמינה שתדאג להסיע אתכם ואת כל הנוסעים לכל יעד ויעד בארץ בבטחה ובנוחות.

 

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 073-3745511

או במייל sales@mini-bus.co.il 

כתיבת תגובה

גלילה למעלה