הזמנת וואן

הזמנת וואן

השכרת וואן


השכרה של ואן או הזמנת וואן לאירוע או לטיול ברחבי הארץ יהווה מענה אטרקטיבי במיוחד. באמצעות שירות מיוחד של רכב ואן עם נהג, הנסיעה לאירוע תהפוך לחוויה משל עצמה ובכל זאת תהיה שונה מנסיעה באוטובוס גדול וגם לא זההה לנסיעה במונית קטנה. בכל מקום ואתר בו אתם תמצאו ובכל זמן שבו תבקשו השכרת וואן, חברת הסעות מיניבוס תוכל לספק עבורכם את רכב הוואן המשודרג ביותר, במחיר המשתלם ביותר.

הזמנת וואן לאירועים


השכרת ואן לחתונה תהיה אופציה משתלמת ביותר עבור כולם, גם עבור האורחים שישמחו להגיע לאירוע באמצאות וואן מהודר . וגם למארחים עצמם שיבטיחו את כל המוזמנים שהיו רוצים לראות באירוע שלהם.

כל מי שמגיע לאירוע שמחה ירצה ליהנות מכל מה שהאירוע מציע לו ולחזור הביתה כשהוא מנומנם על הכיסא המרופד ולא נאלץ לנסוע בכבישים החשוכים כשהוא אפוף ועייף.

כמו כן, אנשים רבים שאין להם רכב פרטי ונאלצים להסתמך על תחבורה ציבורית. לא תמיד יוכלו להגיע לאירוע שמתרחש בשעות הערב המאוחרות, על כן, באמצעות וואן שיאסוף אותם מביתם או מנקודת איסוף סמוכה, אפשר יהיה להבטיח את הגעתם.


הסעות עובדים בוואן


וואן עבור העובדים הינו מענה מושלם לשני הצדדים. וואן לחברה יכול לחסוך ממנה הרבה טרטור וכאב ראש בכל הנוגע להגעה של העובדים בזמן מדי יום.

הוואן יאסוף את כל העובדים בשעה מדויקת ויקפיד גם להגיע כמה דקות קודם. כדי לאפשר לכולם להתארגן בניחותא לקראת יום עבודה מלא. כמו כן, גם בסיום יום העבודה הוא יאסוף את העובדים בשעה שנקבעה מראש ויחזירם לביתם. כך נחסך לעובדים נסיעה ברכבם הפרטי, בזבוז דלק וזמן על חיפוש חנייה ונסיעה בשעות העמוסות של היום.


הזמנת וואן לשדה התעופה


נסיעה לנמל התעופה כרוכה בהרבה התרגשות, בלבול וקצת לחץ שמא נפסיד את הטיסה. על ידי השכרת וואן עם נהג תוכלו לחסוך מכם את כל אלה ולהיות מרוכזים אך ורק במי שנוסע אתכם, במזוודות ובכרטיסי הטיסה. שירות וואן לנמל התעופה הוא אידיאלי לכל אחד כשמודבר בכמות נוסעים של מעל לשישה איש. הוא יאסוף אתכם מנקודת המוצא שיכולה להיות ביתכם . או פינת רחוב ויסיע אתכם ישירות לנמל ברוגע ויבטיח הגעה בזמן. את המזוודות תוכלו להטמין בתא המטען. כשהנהג האדיב גם ישמח לעזור לכם בפריקה בצמוד לאולם הנוסעים.


כמה מקומות יש בוואן?


וואנים מכילים כמות של – 10 ועד 20 מקומות ישיבה. את הוואן יוכלו לאכלס גם אושיות – VIP שמבקשים שירות יוקרתי ומפואר. עם זאת, וואן יכול לענות על מגוון צרכים ומטרות. הסעה של ילדים בעלי צרכים מיוחדים ומוגבלויות וגם דיפלומטים ואנשי עסקים. מה שבטוח שבכל נסיעה תתאים את עצמה . חברת הנסיעות לצרכים של אותה אוכלוסייה ולדרישות שלהם. זאת כשהיא מבטיחה את התנאים הטובים ביותר והבטוחים ביותר.

כתיבת תגובה

גלילה למעלה