הסעות לטיולים בתקופת הקורונה – איך זה עובד?

שנה שלמה חיכיתם לעשות את זה: לצאת לטייל! מבצע החיסונים בישראל מוגדר כהצלחה גדולה, בתי המלון פתוחים, אטרקציות יש בשפע והמסלולים בטבע מחכים אך ורק לכם! אז מה נותר לכם בכדי לצאת לטייל? לחתום על ימי חופשה ולתאם עם רכב הסעות לטיולים. 

למרות האופוריה הגדולה והתחושה כי "המשבר כמעט מאחורינו", הקורונה עדיין כאן. ולכן, כשאתם מתעניינים לגבי הסעות מאורגנות לטיולים, חשוב שתתאמו ציפיות באופן מלא באשר להיערכותה של החברה. אנחנו ב-bus tours מחויבים אליכם, ועל כן פועלים בהתאם להנחיות התו הסגול. לפניכם, כל מה שחשוב לדעת על הסעות טיולים בתקופת הקורונה.

הסעות בתקופת הקורונה

השילוש הקדוש – הסעות לטיולים בתקופת הקורונה

נסיעה לטיול ברכב הסעות, מבטיחה כי כל חברי הקבוצה יוכלו ליהנות כבר מהרגע הראשון! אף אחד מכם לא צריך לנהוג, ובעיקר – כולם מתגבשים ונהנים בנסיעה משותפת! אז איך נראית נסיעה לטיול בימי הקורנה ומהי דורשת מאיתנו ומכם?

  • חיטוי וניקוי רכב ההסעות – חובה! – אתם מתרגשים לקראת היציאה לטיול? גם אנחנו! כל רכב הסעות שתבחרו – ממונית גדולה, דרך מיניבוס ועד אוטובוס, ינוקה ויחוטא בסטנדרט היסודי, המחמיר והגבוה ביותר! אנו עושים כל שאנו יכולים בכדי להבטיח נסיעה בריאה ובטוחה עבורכם, ועל כן לא מתפשרים על חיטוי רכב ההסעות בין נסיעה לנסיעה.
  • כל הנוסעים מחויבים לעטיית מסכה – אנו חולקים אתכם אינטרס משותף: נסיעה בטוחה ובריאה. בכדי שנוכל לכבוש את המטרה הזו, אנו זקוקים לשיתוף הפעולה שלכם. אתם והנהג שילווה אתכם ביום הטיול, מחויבים לעטות מסכה. חובת עטיית המסכה רלוונטית גם למחוסנים ומחלימים, וגם כאשר מדובר על נסיעה קצרה.
  • נסיעה בחלונות פתוחים – אנו מקפידים על נסיעה ברכב הסעות עם חלונות פותחים (ככל הניתן כמובן, תוך התחשבות במספר החלונות ברכב ובמזג האוויר). הסבירות להדבקה בקורונה נמוכה יותר בחלל פתוח ומאוורר, ולכן אנו מקפידים על פתיחת החלונות. 

"נוכל לאכול בזמן הנסיעה?"

על פי הנחיות התו הסגול ונכון לכתיבת שורות אלו, לא ניתן לאכול בזמן הנסיעה. אנו מחויבים לתו הסגול, ובעיקר מחויבים לבריאותכם. בתיאום מראש, נוכל להגדיר הפסקות בדרך, כך שתוכלו לתכנן את הארוחות שלכם בהתאם.

מדוע הסעות פרטיות לטיולים בטוחות ובריאות יותר?

כשאתם בוחרים ברכב הסעות לטיולים, אתם בוחרים בנסיעה בריאה ובטוחה יותר! אי אפשר להתעלם מנוכחות נגיף הקורונה, וגם עם יציאתכם לטיול אתם צריכים לקחת אותו בחשבון. רכב הסעות פרטי משלכם, בהכרח בריא ובטיחותי יותר בעבורכם. מדוע? משום שבשונה מנסיעה בתחבורה ציבורית לדוגמא, ברכב הסעות פרטי נוסעים אך ורק החברים/בני המשפחה. כלומר, אתם יכולים לדעת מראש מהו הסטטוס הבריאותי של כל אחד מהנוסעים (מחוסנים/מחלימים וכיוצא בזה). 

הסעות לטיולים עם bus tours – גם בתקופת הקורונה! לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 073-3745511

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה